Restaurace Thurnerhof

Restaurace Thurnerhof

 

Edit 2023 - bohužel z kapacitních důvodů je restaurace Thurnerhof otevřena jen pro ubytované hosty, O změněn budu informovat.

 

Ano, toto doporučení je na restauraci v našem oblíbeném pensionu Thurnerhof, kde trávíme naše letní dovolené v Korutanech. Ale jelikož jejich kuchyně je tak úžasná, tak mohu doporučit zastavit se zde na jídlo, jen když pojedete kolem. Samotné místo je s výhledem na okolní kopečky moc hezké. Vnitřní restaurace útulná, venkovní krytá terasa s výhledem a uzavřené nádvoří vám dává možnost se najít za jakéhokoliv počasí. Děti si mohou zkrátit čas na místím hřišti, pískovišti anebo se jen vyblbnout na velké louce. Parkoviště s dostatečnou kapacitou vám vyřeší věčný problém, kam sním! Jako s autem!

Jídlo je kapitola samo pro sebe. Jídelní lístek je plný tradičních jídel a hlavně místních specialit. Suroviny jsou čerstvé a třeba ryby jsou ze sádek pod kopcem. Maso vždy výborně udělané a dobře zpracované. A třeba Kärntner Nudeln - tedy plněné těstovinové taštičky a to buď masem, nebo čerstvým sýrem jsou balzám pro duši. No a místní obří řízek? Podívejte se na fotku!

POZOR: mimo sezonu mají pondělí a úterý zavírací den. Pouze v letních měsících je otevřená restaurace celý týden. Od druhého týdne v červenci do konce srpna!

Parkování přímo u restaurace s velkou kapacitou.

Odkaz na místo:

https://mapy.cz/s/2lpn0

Facebook:

https://www.facebook.com/Thurnerhof.FeldamSee/

Nabídka ubytování:

https://www.dovolena-korutany.cz/nabidka-ubytovani/

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie: Restaurace Thurnerhof