Kavárna/ bar Kap 4613

Kavárna / bar Kap 4613

Několik let jsme kolem této kavárny a tak trochu i baru jezdili a stále se nám nedařilo najít si čas se zde zastavit. Až poslední tři roky jsme jejími pravidelnými hosty a to několikrát za samotný pobyt. Jak se říká, tak rozhodují tři věci a to je místo, místo a místo! No a když se to ještě snoubí s dobrou nabídkou kafe, občerstvení a jídel, tak to nemá chybu. Samotná kavárna je umístěna převážně na plovoucím pontonu na jezeře Millstättersee a svým písčitým podkladem ve vás vyvolává spíš umístění někde u moře. Mírné pohupování není žádný problém a i jedinci s lehčím žaludkem to zvládnou. Místní nabídka je velmi různorodá a to od dobrého kafe až po sendviče či zákusky. Vše velmi dobré a cenově také na dobré úrovni. No a výhled s aperolem v ruce na jezero je prostě úchvatný. Co musí být opravdu velmi povedené jsou večerní koncerty a akce. Bohužel s dětmi jsme se na tyto akce ještě nedostali.

Doporučení:

Parkování je přímo u kavárny, ale je dosti obsaené. Teoreticky se dá parkovat u nedaleké Billy, ale dle info je zde parkoviště zpoplatněné. Osobně jsem tedy nikdy nic neplatil a nikdo nic nekontroluje.

Tip:

Zastavte se zde při vašem cyklovýletu na občerstvení. Nebo jako my můžete třeba zaparkovat necelé dva kmilometry opodál a třeba na koloběžkách zajet do kavárny a zpět k autu. Odkaz na cestu a parkování zde:

Odkaz: https://mapy.cz/s/31bsp

Odkaz na kavárnu: https://mapy.cz/s/31byB

 

Fotogalerie: Kavárna/ bar Kap 4613