Thurnerhof - Feld am See

Doporučení ubytování za výhodnou cenu

- https://www.dovolena-korutany.cz/nabidka-ubytovani/

V podstatě naše nejoblíbenější ubytování v Rakousku. Nicméně jelikož to byl náš druhý pension a hned jsme si ho tak oblíbili, tak jsme ani nic jiného nehledali. V tomto ohledu jsme možná tak trochu konzervativní, ale když se mi někde líbí, tak prostě nemám důvod něco měnit.

Lokalita:

Hlavně svojí polohou nám tento pension velmi vyhovuje. Umístěn je na kopci nad městečkem Feld am See, které je pro nás výborným výchozím místem pro naše výlety. Tím, jak je pension na kopci a silnice není průjezdná, nemáme strach o děti. Je zde malý provoz a všichni jezdí opatrně. Také velká rovná louka s pískovištěm a hřištěm je pro děti jak dělaná. Pension je zhruba na půl cesty mezi Villachem a Spittal an der Drau, takže nikam není daleko.

Dovolenou zde můžete trávit jak letní, tak i zimní, kdy v okolí je hned několik velkých lyžařských středisek.

Ubytování a jídlo:

Postupem času zjišťuji ve všech odvětvích, že pokud je firma vedena majitelem, tak funguje úplně rozdílně, než firma s dosazeným zaměstnancem i když v roli ředitele nebo manažera. Penzion vedou manželé Lorenz a Monika Scherzer a přebírají tak rodinnou tradici. Samotné ubytování je v apartmánech o dvou ložnicích s balkonem, pro večerní posezení. Apartmány nejsou vybaveny kuchyní, ani lednicí. Stylem je to stará chalupa se stylovým nábytkem, ale všude je čisto a uklizeno.

Samostatnou kapitolou je jídlo, které je zde vyhlášené v celém okolí. Osobně si připlácíme polopenzi, kdy snídaně jsou bohaté, a každý si najde něco dobrého. Večeře se skládají ze salátového bufetu, polévky, hlavního jídla (výběr ze dvou variant maso/bez masa) a dezertu. Za ty peníze se nikde tak dobře nenajíte.

Ceny:

Ceny jsou rozděleny na sezónní a po sezónní. Nejvíce se dozvíte přímo na stránkách pensionu.

Odkaz: https://www.thurnerhof.at/thurnerhof/willkommen.htm

S panem majitelem mám domluvenou lepší cenu pro návštěvníky mého webu:

www.dovolena-korutany.cz/novinky/ubytovani-v-pensionu/thurnerhof-feld-am-see/

Kam v okolí:

V podstatě všechny cíle, které budou na stránkách postupně doplněny, jsou v dojezdové vzdálenosti od pensionu. Hlavně cíle kolem města Villach a dále směrem Rennweg am Katschberg.

Odkaz na lokalitu:

https://www.dovolena-korutany.cz/novinky/lokality/villach-a-okoli/

Odkaz na stránky pensionu:

https://www.thurnerhof.at/thurnerhof/willkommen.htm

Pokud budete chtít pobyt u pana majitele dojednat, můžete se na mě obrátit. Stejně tak pokud napíšete, že jste na mé doporučení, třeba dostanete nějakou lepší nabídku.

 

 

 

Fotogalerie: Thurnerhof - Feld am See