Cafe La Fleur

Café La Fleur

V Rakousku je obecně velký problém najít dobré kafe, na které jsme zvyklí v našich malých kavárnách kde odebírají kávu z malých pražíren, které se u nás rozmohly jako houby po dešti. Alespoň zde Rakousko jednoznačně za námi zaostává . To však neplatí právě pro kavárnu La Fleur, která se nachází v příjezerním městečku Seeboden. Kavárna nabízí velmi slušnou kávu, dobré zmrzliny nebo sorbety a jiné dobroty. Venkovní posezení vedle kavárny je sice malé a u hlavní silnice, ale když je veku hezky tak se zde sedí dobře. Interiér kavárny je velmi útulný a milý personál vás velmi rychle obslouží. Mohu tedy jedině doporučit.

Novinka 2018:

Kavárna dostala nový rozměr a to vyzkoušením jejich úžasných snídaní. Opravdu za ty peníze jsem se tak dobře nenasnídal snad nikde! Třeba doporučuji „kovbojskou snídani“ kde najdete tolik jídla, že si vystačíte až do večeře!!! Určitě vyzkoušejte a nebudete litovat.

Tip: Nejprve se uklidněte v Bonsai museu, které je nedaleko a pak si zajděte na dobré kafe a zmrzlinu.

Parkování: Kousek od kavárny je parkoviště banky Volksbank kde se dá asi bez problémů zastavit. Omezení jsem zde nenašel. Před kavárnou se dá také parkovat, ale jen na parkovací hodiny za sklem a to na 30 min. Okolo chodí kontrola, ale když si nastavíte hodiny o 15 min později, tak vás nechá v klidu nasnídat.

Odkaz na místo:

www.millstaettersee.com/de/seeboden-am-millstaetter-see/info/cafe-la-fleur.html

Adresa:Café LA FLEUR - Hautpstraße 52 -  Seeboden

(0043) 664 4127006

 

Bonsai museum:

https://www.dovolena-korutany.cz/novinky/kam-pesky-za-prirodou/bonsaimuseum/

 

 

 

 

 

Fotogalerie: Cafe La Fleur